Dowiedz się więcej O naszej firmie

EXIT COMPANY jest firmą z tradycją i doświadczeniem w produkcji stołów i mebli z drewna. Nasza lokalizacja w zachodniej Polsce, dokładniej w Lipnie koło Leszna pozwala na szybki dostęp do rynku europejskiego, gdzie realizujemy większość zamówień.

Profesjonalny zespół projektantów, fachowi wykonawcy i rzetelna obsługa sprzedażowa i posprzedażowa zadba o komfort Państwa zakupu. Obsługujemy klientów indywidualnych, jak i duże firmy, oferując produkty na zamówienie indywidualne jak i produkcję seryjną. Jesteśmy producentem, dlatego mamy pełną kontrolę nad procesem i jakością produkcji oraz dostawą towaru do klienta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego showroomu.


Możemy być pewni, że drewna nigdy za wiele. Meble drewniane pasują do wszystkich wnętrz - począwszy od domów po mieszkania w bloku , kamienicy kończąc na pomieszczeniach biurowych czy kawiarniach. Znakomicie odnajdą się w klasycznym wnętrzu jak i w nowoczesnym - podkreślając podłogę wykonana z żywicy czy betonu, ocieplają styl.


Podążając za trendami które od kilku sezonów niemal królują we wnętrzach Europejskich stworzyliśmy kolekcję stołów i mebli z drewna. Pasują one zarówno do mieszkań urządzonych nowocześnie jak i do tych w stylu rustykalnym. Stworzyliśmy również kolekcję stołów unikatowych nieregularnie ciosanych, posiadających naturalne pęknięcia, sęki i rysunki słojów, które wiernie oddają uroki drzewa. Możemy być pewni, że każdy z nich jest niepowtarzalny, wyjątkowy i niebanalny. Zrobione są one zwykle z kilku kawałków drewna i często wykończone nogami ze stali.

Nasze produkty zachwycają naturalnym wyglądem i wprowadzają do pomieszczenia unikatowy klimat.


O firmie EXIT COMPANY

Konsultacje

Naszymi klientami są osoby prywatne, sklepy, architekci oraz firmy budowlane, dlatego kładziemy nacisk na perfekcyjne zrozumienie się z klientem, oparte na jasnej komunikacji. Nasz support team wesprze Państwa przed, w trakcie i po zakupie naszych produktów. Otrzymacie Państwo informacje do montażu stołu, użytkowania i konserwacji. Cieszymy się na wiadomości zwrotne czy jesteście Państwo zadowoleni i czy moglibyśmy coś jeszcze dla Was zrobić, jak również chętnie wysłuchamy Waszych propozycji jak ulepszyć nasz serwis i nasze produkty.


Projekt

W naszej ofercie znajdziecie różne modele stołów z najpiękniejszych gatunktów drewna w różnych konstelacjach nóg z drewna czy z metalu. Wymiary i grubości stołu są modyfikowalne podczas projektowania. Jeśli życzycie sobie produkt, którego nie znaleźliście w naszym katalogu, jesteśmy w stanie go zaprojektować i wyprodukować na Państwa zamówienie! Doświadczeni projektanci starają się spełnić Państwa życzenia i zaskoczyć pomysłami.


Produkcja

Doświadczona kadra dbająca o każdy szczegół Państwa zamówienia, nowoczesne metody produkcji oraz stale unowocześniany park maszyn stanowią o naszej sile produkcyjnej. Staramy się, aby zamówienia były realizowane szybciej od założonego terminu. Standardy produkcji zapewniają jakość oferowanego przez nas produktu.


Katalog

W naszych katalogach znajdziecie Państwo szeroki wybór stołów z drewna litego w różnych konfiguracjach. Zachęcamy Państwa do pobrania katalogu z naszej strony internetowej i zapoznania się z nowościami! Dajcie się Państwo zaskoczyć kolekcją HOLLYWOOD.


Dostawa i montaż

Dostarczamy w dowolnie wyznaczone przez Państwa miejsce w całej Europie. Jeśli to możliwe dostarczamy już złożone zamówienie. Transport produktu, który jest na stanie magazynowym wynosi do 10 dni roboczych, w przypadku produkcji na zamówienie dostawa wynosi do 20 dni roboczych. Każda dostawa, jak i koszty dostawy są uzgadniana z klientem indywidualnie.